عيب يابي الكترونيكي

شما مي توانيد مكانيك خودروي خود باشيد. در اين بخش اطلاعات مرتبط با برخي از عيوب خودرو، به همراه علتهاي احتمالي و روشهاي رفع عيب در دسترس شما مي باشد.

سوابق تعميراتي خودرو

نگهداري سوابق تعميرات خودرو در تشخيص علتهاي خرابي آتي و نحوه نگهداري خودرو موثر مي باشد. با توجه به اين مهم سوابق مراجعات مشتريان به نمايندگيهاي تعميراتي و اقدامات انجام شده در اين خصوص قابل مشاهده مي باشد.

پيگيري وضعيت خودروي پذيرش شده

از طريق اين بخش مي توانيد از وضعيت خودروي پذيرش شده خود در تعميرگاه ها بدون مراجعه حضوري مطلع شويد.

گارانتي خودرو

گروه سايپا با هدف افزايش رضايتمندي و امنيت خاطر مشتريان، محصولات ارائه شده را با شرايط خاص و به مدت حداكثر يكسال گارانتي نموده كه از طريق نمايندگيهاي مجاز سايپا يدك در سراسركشور اجرا مي گردد. از مزاياي استفاده از خدمات گارانتي براي مشتريان مي توان به موارد زير اشاره نمود:

  • اطمينان از كيفيت قطعات
  • رعايت استانداردهاي نصب در شبكه خدمات پس از فروش
  • امكان مراجعه با ساير نمايندگيهاي مجاز سايپا يدك علاوه بر نمايندگي اول، در دوره گارانتي قطعه

قطعات مشمول طرح به مدت يكسال از تاريخ اولين نصب به جز موارد ذيل گارانتي ميباشند

  • قطعات استهلاكي شامل لنت ها، تيغه برف پاك كن، تسمه ها، كيت كلاچ داراي6 ماه گارانتي مي باشند.
  • قطعات استهلاكي شامل فيلترها و صافيها داراي 3ماه گارانتي مي باشند.

موارد زير خارج از تعهدات گارانتي ميباشد : تهيه و نصب قطعات در خارج از شبكه نمايندگيهاي مجاز سايپا يدك - موارد ناشي از سهل انگاري دارنده خودرو - هرگونه صدمات ناشي از عواملي كه مرتبط با ساختار خودرو نباشد . نظير : تصادفات ، جنگ ، سرقت ، آتش سوزي ، و بلاياي طبيعي
راهنماي مشتريان و شرايط گارانتي

امدادخودرو

امداد رساني خودروهاي گروه سايپا در سطح جامعه از طريق شرکت امداد خودرو سایپا (سهامی خاص) بعنوان حلقه تکمیلی در شبکه خدمات پس از فروش گروه خودرو سازی سایپا انجام مي پذيرد. چشم انداز اين شركت پيشتاز بودن در ارائه خدمات نوآورانه و با ارزش به مشتريان و سودآور در سطح استاندارد جهاني مي باشد. از سال 1389 طراحي و اجراي بسته‌هاي خدماتي در قالب كارتهاي طلايي نيز راه اندازي شده است.
اين شركت داراي شبكه سترده‌اي از نمايندگي‌ هاي فعال فروش بسته‌هاي خدماتي(در قالب كارت‌هاي طلايي) و ارائه خدمات امدادي، در سراسر كشور مي‌باشد.

ارتباط با امدادخودرو

بيمه

گروه سايپا به ارائه خدمات بيمه به عنوان يك كسب و كار مكمل در كنار خودرو سازي توجه خاص داشته و از طريق كارگزاري رسمي بيمه سايپا به ارائه انواع خدمات بيمه به مشتريان سايپا و ساير اقشار جامعه مي پردازد.

 كارگزاري بيمه سايپا

ارتباط با مشتريان

مركز امور مشتريان با هدف حمايت از مشتريان و افزايش رضايتمندي ايشان راه اندازي شده است .همچنين مشتريان با عضويت در باشگاه مشتريان مي توانند از خدمات تعريف شده استفاده نمايند.

باشگاه مشتريان   سامانه ارتباط با مشتريان1